phone icon  583 499 111  |  mail-icon  info@pas-zabreh.cz
Non-stop servis:    mobil-icon 724 983 083

logo pas

Aktuality

Jarní prohlídka osobních vozidel

Jarní sezona začíná u nás! Svěřte kontrolu vozidla našim mechanikům v Bosch Car Service.

Jarn prohldka 2019 - bez data

 

 

  

Nabídka volných pracovních míst - aktuálně hledáme

Do pracovního poměru s možností okamžitého nástupu přijmeme pracovníky na tyto pozice:

 automechanik - motorář, autoelektrikář / autodiagnostik, automechanik palivových systémů pro osobní a nákladní vozidla, automechanik osobních vozidel

Více zde.

Nabídka pro studenty

Pro studenty nabízíme program: Uč se na VOŠ a SŠA Zábřeh - pracuj a vydělávej v PAS Zábřeh na Moravě a. s.

Letáček - stipendium

Pronájem kancelářských prostor v areálu

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory ve svém areálu.

Jedná se o 8 kanceláří o velikostí 20 m2, elektřina 220 V. Budova je vytápěna centrálně plynem. Sociální zařízení po celkové rekonstrukci je společné na chodbě (WC muži, WC ženy, sprcha, kuchyňka).

U kanceláří je k dispozici zasedací místnost pro cca 20 osob.

Možnost parkování osobních vozidel uvnitř areálu na přilehlém parkovišti. Areál je monitorován kamerovým systémem. Budova je elektronicky střežena a napojena na pult centrální ostrahy (výjezdová zásahová skupina sídlí v areálu společnosti).

Areál společnosti s kancelářemi se nachází v okrajové části města, cca 10 min. od centra vedle vlakové zastávky - Zábřeh zastávka.

Cena dle dohody od 100 Kč za 1 m2.

 

Budova.pngBudova_s_parkovistem.pngKancelar_1.pngKancelar_2.pngKancelar_3.pngKuchynka_1.pngSprcha.pngWC_muzi_1.pngWC_muzi_2.pngWC_zeny_1.pngWC_zeny_2.png

 

  

Bližší informace Vám podá:          Jan Jureček                       mobil-icon   724 101 199

                                                                                                mail-icon   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Opravy CR vstřikovačů Bosch ve 3. stupních

V našem Diesel Centru se provádí opravy vstřikovačů palivových systémů Common Rail Bosch ve třech stupních.

Vzhledem k tomu, že společnost PAS Zábřeh na Moravě a.s. jako první v České republice splnila podmínky stanovené výrobcem na prostředí a vybavení pracoviště, montážní přípravky, nářadí, měřidla a zkušební techniku, je oprávněna provádět opravy těchto vstřikovačů ve všech třech stupních, které jsou následující:

1. stupeň – Kontrola - Dynamické přezkoušení vstřikovače na zkušebním stavu dle zkušebního postupu výrobce. K dynamickému přezkoušení vstřikovače je vytištěn protokol s naměřenými hodnotami.

2. stupeň – Výměna trysky, výměna vysokotlakého HD kroužku - Úplné rozebrání vstřikovače, čištění dílů, výměna trysky, výměna vysokotlakého HD kroužku a montáž při dodržení předpisů pro šroubové spoje. Provádí se bez výměny skupiny magnetu, dílů kotvy, sady ventilů a tělesa vstřikovače. Po provedené opravě je vstřikovač na zkušebním stavu dynamicky přezkoušen dle zkušebního postupu výrobce. K dynamickému přezkoušení vstřikovače je vytištěn protokol s naměřenými hodnotami.

3. stupeň – Kompletní oprava vstřikovače - Úplné rozebrání vstřikovače, čištění dílů, výměna vadných dílů bez omezení a sestavení vstřikovače dle předpisu výrobce. Při kompletní opravě vstřikovače se proměřují všechny jeho funkční parametry. Po provedené opravě je vstřikovač na zkušebním stavu dynamicky přezkoušen dle zkušebního postupu výrobce. K dynamickému přezkoušení vstřikovače je vytištěn protokol s naměřenými hodnotami.

Vzhledem k tomu, že vstřikovač pracuje s velmi vysokými tlaky paliva (až 2 500 bar), jsou jeho technické parametry nastaveny v tisícinách mm.

Každé jeho rozložení a složení ovlivňuje jeho nastavení, respektive funkční hodnoty, a tím i životnost jednotlivých dílů a životnost celého vstřikovače. Proto je při opravě vstřikovače důležité dodržet výrobcem stanovené předpisy na čistotu a teplotu pracoviště, pracovní postupy a používání předepsaných speciálních přípravků a měřidel, včetně elektronického momentového klíče, který kromě utahovacího momentu měří i úhel a rychlost utahování.

Způsob dopravení dílu do opravy:

  • Poštou (balík do ruky) - Tento způsob preferujeme a doporučujeme. Pokud balík podáte do 16 hodin, následující den do 8 hod. je v naší opravně a lze se zakázkou pracovat. Ideální je, pokud je den dopředu zaslána bjednávka s typem a číslem opravovaného dílu a my se tak můžeme předzásobit náhradními díly.
  • Přeprava PPL, Top Trans, DHL a jiné - U těchto způsobů dopravy je nutno počítat s jednodenní prodlevou, vzhledem k tomu, že rozvoz probíhá v poledních hodinách.  
  • Osobní dovoz a odvoz dílů – Můžete nás navštívit osobně v pracovní době od 6 do 15h. Pro vzdálenější zákazníky je to však časově i finančně náročnější než poslání poštou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, nebo byste chtěli více informací, obraťte se na naše Diesel Centrum, kde Vám rádi poradí a vyjdou vstříc.